Bizden Haberler: Web Güncesi’nin 1 Yaşında, Kutlu Olsun!

Kategorisiz
Spread the love

Bugün 1 Mart 2021… Bundan tam 1 yıl önce, Web Güncesi yayın hayatına merhaba dedi. Bir yıl önce çıkmış olduğumuz Linux yolculuğumuzun birinci yılını tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz bu gün.

Bu bir yıl içerisinde Web Güncesi’nde Linux yaşadık, Linux soluduk! Linux’u destekledik, Linux’u tanıttık, anlatmaya çalıştık… Öğrendiklerimizi paylaştık. Heyecanımızı, sevgimizi, duygumuzu kattık yazılarımıza. Çok okunmanın değil, faydalı olmanın kaygısını güttük!

Bazen sık, bazen seyrek… Bazen kısa, bazen uzun… Bazen doğru, belki bazen hatalı…Yazılarımızla sizlerle olduk. Okudunuz, mutlu olduk. Heyecanımıza ortak oldunuz, bizi ihya ettiniz. Sağolun, var olun, bize katıldınız! Sürç-ü lisan ettiysek te affınıza sığındık, anlayışınızla rahatladık.

Bundan sonra da elimizden geldiğince Linux’la yaşamaya devam edeceğiz. Burada, sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Bize katılmaya devam edececeğinizi ümit bederek yolumuza devam etme azmindeyiz. İnşallah ikinci yılın sonunda da yazacağımız yeni bir doğum günü yazısıyla burada, beraber olabiliriz.

Teşekkürler! Mutlu Yıllar Web Güncesi!

 

 

2 thoughts on “Bizden Haberler: Web Güncesi’nin 1 Yaşında, Kutlu Olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir