21 Ekim 2021

11 thoughts on “Teknoİrdeleme: Vento TIA0101(TIA0102) 300w Mini-ITX Kasa

 1. Ben kasayı çok sevdim.Yalnız, yazıda da belirttiğim gibi, kaliteli bir PSU şart donanıma göre.Yine donanıma göre biraz tıkış tıkış olabilir, ama kesinlikle çok şık ve yakışıklı!

 2. Soğutma olarak ta ben sorun göremedim.Ancak yine vurgulayayım, ben hari,ci ekran kartı kullanmıyorm.İşin içine kart ta girerse…Bakmak lazım.

  1. Bende apu sistem kullanmayı düşünüyorum veya i7 4790K sistem düşüyorum hackintosh için 🤔

 3. mükemmelsiniz. Bende 1 hafta önce sipariş vermiştim. anakart ve psu kafama takılmıştı, sizin sayenizde çözüldü. kasa gelsin. mükemmel oalcaktır. Kaliteli PSU bulursanız yine eklerseniz bizler için faydalı olur .

  1. Teşekkürler, hayırlı olsun.Şu ana kadar geçen süreçte PSU da hiç bir sıkıntı çıkarmadı, kullanmaya devam ediyorum, bilginiz olsun.

 4. Yaklaşık 1 sene önce itx kasa arıyordum ilk önce bu kasaya niyetlendim fakat internette ne ayrıntılı fotoğrafı ne de ölçüleri olduğu için alamadım harici ekran kartı takmayı düşündüğümden dolayı xigmatek nebula aldım… Buradaki fotoğraflara baktığımda anakartin arkasına dikey olarak gpu sığacak gibi duruyo sanki ….zahmet olmazsa anakartin arkasındaki derinlik ne kadar bı olcebilirmisiniz… Eğer ki oraya itx gpu sigdirabilirsem bu kasadan almayı dusunuyorum… Şuan elimde 1650 super ekran kartı var derinliği 42mm uzunluğu 180cm… Inceleme güzel olmuş elinize saglik

  1. Maalesef ki kasa şu an elimde değil, o kasayı, anakartta sıkıntı çıkınca, sistemiyle birlikte satmıştım bir süre önce.

   1. Merhaba bu kafayla alakalı merak ettiğim birşey var kasaya low profile 1650ti yada 1050ti sığabilirmi çift slot pci yuva kaplıyor ekran kartı

    1. Kasa şu an bende yok ama, hatırladığım kadarıyla sığmaz.Low profile olması kurtarır da, kartın uzunluğu sıkıntı çıkarır diye tahmin ediyorum(Tabi uzunluğu da bilmeden tahmini söylüyorum.).Ama tekrar söyleyeyim, kasa şu an bende yok, hatırladığım kadarıyla, yanıltmak istemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir